Slovenská pobočka IDSYS s.r.o. s českou mateřskou firmou Identifikační systémy, s.r.o. zajistila pro letošní šampionát MS v hokeji  2019 na Slovensku kompletní výrobu a dodávku potištěných platebních karet s čipem NTAG 216 včetně reklamních šňůrek na krk a identifikačních náramků z Tyveku.  Celé ve spolupráci s německo- švýcarskou firmou Simply-X GmbH a jejím českým zastoupením, které zajistilo a dodalo pro fanzóny v Bratislavě a Košicích komplexní bezkontaktní platební řešení včetně pokladen, platebních terminálů a dobíjecích míst po celou dobu šampionátu.

Jsme velmi rádi, že jsme se mohli podílet jako dodavatelé tohoto systému, který se již postupně  stává standardem na sportovních a kulturních akcích po celém světě  , a byl vůbec  poprvé provozován v takovém  rozsahu na hokejovém šampionátu.

Hledáte spolehlivého  dodavatele pro bezkontaktní (cashless) placení a identifikaci návštěvníků  pro Vaší akci?

Jsme na českém a slovenském trhu již od roku 2002 a velice rádi Vám na základě našich dlouholetých zkušeností a znalostí vývoje pomůžeme s výběrem toho nejlepší ho a nejvhodnějšího řešení  pro identifikace návštěvníků ,případně i s možností  bezkontaktního placení. Může se jednat i pevné instalace do sportovních, koncertních hal, klubů a jiných zařízeních.

V našem, portfolio najdete  široký výběr identifikačních náramků – Tyvek, Vinylové, Látkové, Plastové, a další. Můžete si vybrat také i silikonové náramky, RFID náramky, RFID karty, šňůrky na krk s potiskem a mnoho dalších produktů, které naleznete na naše e-shopu idsys.cz.

www.idsys.cz